Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny - Specjalista

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPECTRUM CANNABIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Spółka Spectrum Cannabis Polska, stanowiąca część grupy Canopy Growth Corporation, wiodącego, światowego producenta konopi medycznych, poszukuje kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Kraków

    Poszukujemy kandydatów w kilku regionach kraju:

    • Polska Centralna i Wschodnia z lokalizacją urzędowania – Warszawa
    • Polska Zachodnia z lokalizacją urzędowania – Wrocław lub Poznań
    • Polska Południowa z lokalizacją urzędowania – Katowice lub Kraków
    • Polska Północna z lokalizacją urzędowania – Trójmiasto

    OPIS STANOWISKA

    Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za budowanie długofalowych relacji z lekarzami
    i farmaceutami oraz reprezentowanie firmy na powierzonym terenie. Do jej obowiązków należeć będą m. in:

    • Budowanie świadomości marki i zaangażowanie w odpowiedzialny projekt medyczny
    • Promowanie produktów firmy wśród lekarzy i farmaceutów
    • Realizowanie założonych celów i zadań
    • Budowanie i zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami
    • Reprezentowanie firmy podczas konferencji, sympozjów i innych spotkań branżowych
    • Analiza rynku na podległym terenie zapewniająca możliwość rozwoju strategii sprzedaży
      i zwiększania świadomości marki
    • Współpraca z międzynarodowym zespołem Canopy Growth, skuteczna realizacja globalnej strategii i programów marketingowych
    • Wspieranie wartości i etycznej kultury rozwoju biznesu, będącej częścią filozofii firmy

    WYMAGANIA

    • Wysoka komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu relacji z klientami
    • Umiejętność budowania sprzedaży na bazie zaangażowania i entuzjazmu we wprowadzaniu nowych produktów.
    • Kreatywność oraz zdolność odpowiedzialnego podejmowania decyzji
    • Umiejętność planowania i analitycznego myślenia
    • Łatwość w przyswajaniu wiedzy oraz adaptowaniu do nowych warunków
    • Wysoka orientacja na realizację celów oraz silna motywacja do pracy
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Duża dyspozycyjność i dobra organizacja czasu pracy
    • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży i budowaniu świadomości marki
    • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.
    • Wysoka kultura osobista
    • Doświadczenie w pracy w branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem, zwłaszcza w obszarach terapii bólu i/lub onkologii, programach lekowych

    CO OFERUJEMY

    • Pracę w międzynarodowym, dynamicznym zespole z ludźmi nastawionymi na rozwój i wspólne osiąganie celów
    • Uczestnictwo we wdrażaniu unikalnego projektu na rynek medyczny
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym systemem premiowym
    • Interesujące wyzwania w codziennej pracy
    • Liczne szkolenia i warsztaty umożliwiające rozwój zawodowy i osobisty
    • Możliwość bliskiej współpracy z najlepszą kadrą szkoleniową zajmującą się tematyką konopi medycznych
    • Nowy samochód służbowy o wysokim standardzie wyposażenia
    • Narzędzia umożliwiające codzienny komfort pracy
    • Opiekę medyczną i socjalną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spektrum Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 110-114 lok. 301 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Spektrum Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 110-114 lok. 301. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.