Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny - Starszy Specjalista ds. Medycznych

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedstawiciel Medyczny
    (Starszy Specjalista ds. Medycznych)

    Teren pracy: woj. małopolskie, śląskie i świętokrzyskie

    Dział Sprzedaży - Onkologia

    Wymagania:

    • Minimum 3 – 5 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży farmaceutycznej
    • Doświadczenie we współpracy z lekarzami onkologami i na rynku szpitalnym
    • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
    • Otwartość na nowe wyzwania i komunikatywność
    • Wysoka kultura osobista
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, proaktywność
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Preferowane wykształcenie wyższe farmaceutyczne, biologiczne lub pokrewne
    • Prawo jazdy kat. B, czynna umiejętność prowadzenia samochodu

    Obowiązki:

    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Promowanie produktów Amgen w środowisku lekarskim
    • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
    • Reprezentowanie Amgen w trakcie konferencji, sympozjów, zjazdów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Amgen Biotechnologia sp. zo.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Amgen Biotechnologia sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.