Przedstawiciel Medyczny - Stomatologia

Haleon

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i przeprowadzanie efektywnych spotkań indywidualnych i grupowych z klientami, w oparciu o systematyczne pogłębianie o nich wiedzy, wdrażanie założeń modelu wizyty sprzedażowej i strategii promocyjnej, w celu maksymalizacji skuteczności przekazu informacji medycznych i kreowania właściwego wizerunku Haleon

  • Realizację celów firmowych poprzez działania informacyjne, promocyjneoraz wnikliwą analizę sytuacji biznesowej w obszarze dentystycznych wyrobów medycznych

  • Budowanie wizerunku firmy poprzez udział w targach i kongresach stomatologicznych

  • Skuteczne zarządzanie obsługiwanym terytorium poprzez stałą analizę potencjału klientów, uzyskiwanych rezultatów, działalności konkurencji i lokalnych uwarunkowań w celu optymalizacji dotarcia do grupy docelowej, wykorzystania zasobów i czasu pracy dla realizacji założonych celów

  • Rzetelne i terminowe planowanie oraz raportowanie aktywności i wyników oraz aktualizowanie baz danych, zgodnie z wymaganiami Haleon

  • Systematyczne aktualizowanie wiedzy o produktach, strategii promocyjnej, regulacjach prawnych oraz podnoszenie umiejętności komunikacyjnych, w celu zapewnienia najwyższej jakości przekazu informacji naukowej dla klientów firmy

  • Skuteczna współpraca z innymi przedstawicielami Haleon w zakresie wymiany informacji oraz prowadzenia wspólnych przedsięwzięć na poziomie regionu

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Medycznego, Przedstawiciela Handlowego, bądź Pomocy dentystycznej

  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów międzyludzkich;Wykazania się dotychczasowymi sukcesami w pracy

  • Wyższe wykształcenie (kierunki medyczne i pokrewne będą dodatkowym atutem)

  • Samodzielność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Pasja i energia do działania oraz samodoskonalenia

  • Myślenie strategiczne oraz wysokie zdolności analityczne

  • Nastawienie na ciągłe podnoszenie wiedzy oraz szukanie i wdrażanie rozwiązań

  • Pro aktywność, inicjatywa w działaniu

  • Wysoki poziom kultury osobistej i nastawienie na etyczną pracę

  • Ważne prawo jazdy kat. B i doświadczenie "za kierownicą"

  • Umiejętność obsługi aplikacji MS Office

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w roli oraz w strukturach firmy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Konkurencyjny system wynagradzania i motywowania

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowania wakacyjne oraz rekreacyjne)

  • Pracę, która ma znaczenie – pomagamy ludziom osiągać więcej, czuć się lepiej, żyć dłużej

  • Kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • annual bonus

  • Multisport

Jako Przedstawiciel Medyczny będziesz Ambasadorem firmy Haleon poprzez promowanie dentystycznych wyrobów medycznych w środowisku stomatologicznym, a także za miesięczne i kwartalne wdrażanie planów/celów biznesowych na podległym terytorium - tak, aby maksymalizować wartość sprzedaży, udział rynkowy oraz świadomość lekarzy na temat oferowanych produktów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Przyszłość codziennego zdrowia się zmienia. A my jesteśmy ludźmi, którzy ją zmieniają. Mamy przed sobą niesamowitą okazję, aby wyjść poza to, co każdy z nas zrobił wcześniej. Sprawić, by codzienne zdrowie było bardziej osiągalne, bardziej integracyjne i bardziej zrównoważone. Dla coraz większej liczby osób. Dołącz do nas, budując jedną z wiodących na świecie firm zajmujących się ochroną zdrowia. Dołącz do nas, aby wprowadzać innowacje do naszych wiodących w kategorii marek. Aby lepiej zrozumieć codzienne potrzeby zdrowotne ludzi. Aby pokonać największe bariery, które stoją na ich drodze. Zmieniać zachowania indywidualne i społeczne. Dołącz do nas, aby pracować z kolegami, którzy podzielają Twoją niespożytą energię. Odkryj swoje zainteresowania. Rozwijać się, aby wykonać najlepszą pracę w swojej karierze. Dołącz do nas, ponieważ razem tworzymy doświadczenie zawodowe, które zachęca nas wszystkich do prowadzenia szczęśliwszego, zdrowszego i bardziej produktywnego życia. Według nas każdy dzień to szansa na lepsze. I idziemy na całość, aby ją zrealizować.

Diversity, Equity, and Inclusion

W Haleon wspieramy naszych zróżnicowanych pracowników poprzez tworzenie środowiska, które celebruje nasze unikalne perspektywy, generuje ciekawość, aby stworzyć niezrównane zrozumienie innych i promuje sprawiedliwe i równe wyniki dla każdego.

Dążymy do stworzenia klimatu, w którym celebrujemy naszą różnorodność we wszystkich jej przejawach, traktując siebie nawzajem z szacunkiem, słuchając różnych punktów widzenia, wspierając nasze społeczności i tworząc miejsce pracy, w którym Twoje autentyczne "ja" ma rację bytu i rozwija się.

Wierzymy w zwinną kulturę pracy dla wszystkich naszych ról. Jeśli elastyczność jest dla Ciebie ważna, zachęcamy Cię do zapoznania się z możliwościami, jakie oferuje nasz zespół rekrutacyjny.

Haleon

Cześć. Jesteśmy Haleon. Nowa globalna firma zajmująca się zdrowiem konsumentów, którą tworzą wszyscy, którzy do nas dołączają.

Razem poprawiamy codzienne zdrowie miliardów ludzi, rozwijając i unowocześniając nasze globalne portfolio wiodących w swojej kategorii marek – w tym Sensodyne, Panadol, Advil, Voltaren, Theraflu, Otrivin i Centrum – dzięki unikalnemu połączeniu głębokiej wiedzy o człowieku i rzetelnej nauki.

Co więcej, robimy to w firmie, którą kontrolujemy, w środowisku, które współtworzymy oraz w naszej wyjątkowej kulturze.

Koniecznie dołącz do naszego unikalnego Zespołu w organizacji, która od początku skierowana jest na drugiego człowieka.

Przewiń do profilu firmy