Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel medyczny

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 17.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sanofi to działający na skalę globalną lider sektora farmaceutycznego, który zajmuje się odkrywaniem, opracowywaniem i upowszechnianiem rozwiązań terapeutycznych, zaspokajających potrzeby pacjentów. W skład Sanofi wchodzi pięć globalnych Business Unitów: Diabetes & Cardiovascular, General Medicines & Emerging Markets, Consumer Healthcare, Sanofi Genzyme i Sanofi Pasteur. Firma jest notowana na giełdach w Paryżu (EURONEXT: SAN) i Nowym Jorku (NYSE: SNY). Sanofi w Polsce zatrudnia ponad 1000 pracowników, a jedna ze 112 fabryk firmy na świecie zlokalizowana jest w Rzeszowie. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych. Więcej informacji na: www.sanofi.pl oraz profilach na LinkedIn (Sanofi Polska) i Twitterze (@SanofiPolska).

    Obszar działania: Południowa część woj. Łódzkiego, zachodnia część woj. Świętokrzyskiego i północna część woj. małopolskiego

    Celem realizowanym na tym stanowisku jest
     zapewnienie promocji i dystrybucji produktów z portfolio diabetologicznego  w środowisku medycznym na określonym terenie, zgodnie z wyznaczonymi celami marketingowymi i celami sprzedażowymi.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego popartego sukcesami sprzedażowymi
    • Umiejętność realizowania wyznaczonych celów
    • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z osobami z różnych działów w organizacji
    • Otwartość i komunikatywność
    • Znajomość środowiska medycznego (znajomość środowiska diabetologicznego będzie dodatkowym atutem) na wskazanym terenie pracy
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, proaktywność
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji będzie dodatkowym atutem

    Główne zadania:

    • Realizacja wyznaczonych celów
    • Promowanie produktów z portfolio w środowisku lekarskim (diabetologia)
    • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
    • Budowanie pozycji rekomendowanych produktów z portfolio Sanofi w środowisku medycznym
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku Sanofi w środowisku lekarskim
    • Prowadzenie szkoleń, wykładów w środowisku medycznym
    • Reprezentowanie Sanofi w trakcie konferencji, sympozjów, zjazdów

    Oferujemy m.in.:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Narzędzia pracy
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
    • Możliwość pracy z innowacyjnymi produktami
    • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego w ramach Sanofi
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że zebrane w procesie rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane przez Sanofi - Aventis Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bonifraterskiej 17 w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002. Nr 101 poz. 926 ze zm.). Zebrane dane będą przetwarzane w celu prowadzenia procesów rekrutacji w spółkach należących do Grupy Sanofi w Polsce i będą mogły być tym spółkom udostępnione. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

    Prosimy o umieszczenie w swojej aplikacji klauzuli, dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Sanofi - Aventis Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w spółkach należących do Grupy Sanofi w Polsce. Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych spółkom należącym do Grupy Sanofi w Polsce.”