Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny / Territory Manager Oral-B

MS SERVICES SP. Z O.O.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiadanie za profesjonalną współpracę z kluczowymi partnerami rynku stomatologicznego,

  • budowanie relacji z Klientami,

  • systematyczne realizowanie wizyt w gabinetach stomatologicznych i przedstawianie prezentacji produktowych na wysokim poziomie merytorycznym,

  • zaopatrywanie gabinetów stomatologicznych w materiały marketingowe (POSM),

  • realizowanie zadań i wdrażanie projektów wynikających z priorytetów wyznaczonych przez firmę,

  • raportowanie wykonanych zadań.

Nasze wymagania

  • silna motywacja do odniesienia sukcesu na stanowisku Przedstawiciel Medyczny / Territory Manager Oral-B

  • wykształcenie wyższe mile widziane związane ze stomatologią – np. higienistka stomatologiczna/ asystentka stomatologiczna/ technik stomatologiczny,

  • nawiązywanie otwartych i trwałych relacji z ludźmi, dobra organizacja własnej pracy,

  • odpowiedzialność, rzetelność, konsekwencja w działaniu i kreatywność,

  • dyspozycyjność, posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B,

  • posługiwanie się na co dzień pakietem MS Office.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Atrakcyjny program szkoleń,

  • Premię uzależnioną od wyników,

  • Samochód służbowy, telefon, iPad.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • paczki świąteczne

  • kafeteryjny system benefitów

Etapy rekrutacji
1

Videorozmowa z Rekruterem

2

Videorozmowa lub spotkanie z przyszłym Przełożonym

Informacje dodatkowe:

Oferta pracy w projekcie realizowanym dla - PROCTER & GAMBLE