Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny URGO Medical

Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • codzienna współpraca z kluczowymi odbiorcami promocji medycznej (lekarze i pielęgniarki) produktów URGO Medical

  • promocja produktów firmy do środowiska medycznego oraz zapewnienie odpowiedniej dystrybucji produktów

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi liderami opinii oraz decydentami na powierzonym obszarze działania

  • przygotowanie oraz przeprowadzanie szkoleń produktowych dla kluczowych odbiorców promocji

  • analiza oraz poszukiwanie nowych obiorców promocji i dystrybucji produktów

  • bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności w systemie CRM

  • monitoring przetargów szpitalnych na powierzonym terenie działania oraz zapewnienie udziału produktów URGO Medical w postepowaniach przetargowych

  • aktywny udział w lokalnych oraz krajowych spotkaniach naukowych i promocyjnych poświęconych tematyce leczenia ran przewlekłych

Nasze wymagania

  • wyższe pełne wykształcenie (mile widziane medyczne, farmaceutyczne lub pokrewne)

  • min. 2 lata doświadczenia popartego sukcesami w firmie medycznej/farmaceutycznej w kontakcie z lekarzami chirurgami - warunek konieczny

  • doświadczenie zawodowe w procesach sprzedaży szpitalnej lub sprzedaży szczepionek będzie mile widziane

  • preferowane - doświadczenie zawodowe w kontakcie ze środowiskiem lekarskim/pielęgniarskim

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 wg Skali Rady Europy

  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych i marketingowych

  • wysokie umiejętności negocjacyjne oraz zaangażowanie

  • przedsiębiorczość i inicjatywa w wykonywanych zadaniach zawodowych

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy pod presją czasu i terminowość w wykonywaniu zadań

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B - czynne

To oferujemy

  • zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę

  • samochód służbowy oraz narzędzia pracy: telefon, tablet, laptop

  • szansę na rozwój zawodowy w międzynarodowej, innowacyjnej grupie farmaceutycznej

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.

URGO Polfa Łódź to polski oddział międzynarodowego koncernu URGO, zatrudniającego ponad 3000 pracowników na całym świecie. Mamy ponad 16-letnie doświadczenie na polskim rynku gdzie jesteśmy m.in. właścicielem marek Laboratoria Polfa Łódź, Alugastrin, Urgo, oraz wyłącznym dystrybutorem dermokosmetyków Uriage i Auriga oraz liderem rynku medycyny estetycznej z produktami takich firm jak: Neostrata, Mesoestetic, Exuviance oraz Merz Aesthetic. Od roku 2016 jesteśmy również obecni w Polsce w dziale URGO Medical z naszymi najnowszymi produktami URGO TUL i następnie URGO CLEAN stosowanymi w leczeniu pacjentów z ranami przewlekłymi.

Obecnie w wyniku rozwoju naszej firmy w Polsce oraz szczególnie rozwoju naszego działu URGO Medical poszukujemy najlepszych kandydatów/kandydatki do pracy na terenie woj. mazowieckiego.

Przewiń do profilu firmy