Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny w linii Rx

STADA Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecinek
    Szczecinek, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • promocja produktów firmy w środowisku lekarzy i farmaceutów zgodnie z założeniami strategii marketingowej Firmy i zasadami prawa farmaceutycznego
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • zarządzanie powierzonym budżetem promocyjnym
  • dbałość o wizerunek Firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane medyczne, farmaceutyczne, biologiczne lub pokrewne)
  • doświadczenie w sprzedaży w branży farmaceutycznej lub innej - minimum 2 lata
  • silne zorientowanie na wzrost wyników w warunkach konkurencji
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
  • dyspozycyjność
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system szkoleń i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych
  • miłą atmosferę w młodym zespole
  • zestaw narzędzi niezbędnych do pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

Przedstawiciel Medyczny w linii Rx, Szczecinek