Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny w obszarze CNS, Dermatologii i POZ

Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka AkcyjnaO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy,
  • regularne i terminowe raportowanie zrealizowanych zadań,
  • uczestnictwo w zjazdach, sympozjach i konferencjach,
  • realizowanie założonych celów i zadań,
  • działanie zgodnie ze standardami firmy.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego,
  • wykształcenie wyższe ( mile widziany profil medyczny lub pokrewny),
  • silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów i zadań,
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność,
  • komunikatywność i entuzjazm,
  • dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat B,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji
  • Pracę na pełny etat z możliwością zdobycia dużego doświadczenia,
  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji,
  • Środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły i idee,
  • Przyjazną atmosferę i elastyczny czas pracy,
  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka Akcyjna

Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się ponad 197-letnią tradycją. Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

Jeśli posiadasz wykształcenie chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne i chcesz rozwijać się i zdobywać doświadczenie w Zakładzie Jakości w przemyśle farmaceutycznym, dodatkowo lubisz wyzwania i dobrze odnajdujesz się w zmieniającym się środowisku pracy, to czekamy właśnie na Ciebie!

Przed aplikowaniem na proponowane przez nas stanowisko zapoznaj się z klauzulą informacyjną, którą znajdziesz poniżej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Polfa Tarchomin SA. zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Przedstawiciel Medyczny w obszarze CNS, Dermatologii i POZ, dolnośląskie