Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny w obszarze CNS, Dermatologii i POZ

Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka AkcyjnaO firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy,

  • regularne i terminowe raportowanie zrealizowanych zadań,

  • uczestnictwo w zjazdach, sympozjach i konferencjach,

  • realizowanie założonych celów i zadań,

  • działanie zgodnie ze standardami firmy.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego,

  • wykształcenie wyższe ( mile widziany profil medyczny lub pokrewny),

  • silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów i zadań,

  • dyspozycyjność i odpowiedzialność,

  • komunikatywność i entuzjazm,

  • dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat B,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji

  • Pracę na pełny etat z możliwością zdobycia dużego doświadczenia,

  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji,

  • Środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły i idee,

  • Przyjazną atmosferę i elastyczny czas pracy,

  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka Akcyjna

Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się ponad 197-letnią tradycją. Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

Jeśli posiadasz wykształcenie chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne i chcesz rozwijać się i zdobywać doświadczenie w Zakładzie Jakości w przemyśle farmaceutycznym, dodatkowo lubisz wyzwania i dobrze odnajdujesz się w zmieniającym się środowisku pracy, to czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Przed aplikowaniem na proponowane przez nas stanowisko zapoznaj się z klauzulą informacyjną, którą znajdziesz poniżej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Polfa Tarchomin SA. zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.