Przedstawiciel Medyczny w Obszarze Handlowym Surgical Technologies

AESCULAP CHIFA SP. Z O.O.O firmie

  • Nowy Tomyśl
    Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów firmy z obszaru SGM-instrumentów chirurgicznych i kontenerów na powierzonym terenie,
  • realizacja założeń handlowych i marketingowych w powierzonym zakresie,
  • rozwijanie obecnych produktów na rynku w Polsce, zgodnie z określoną strategią,
  • prezentacje produktów firmy w środowisku medycznym podczas wizyt handlowych na terenie działania,
  • aktywne uczestnictwo w zjazdach i sympozjach,
  • aktywna współpraca ze środowiskiem medycznym,
  • raportowanie działań i aktywności

Nasze wymagania

Kompetencje zawodowe:

• wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne, medyczne będzie dodatkowym atutem

• umiejętność obsługi komputera ( Microsoft Office ),

• prawo jazdy kategorii B, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

• znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

• mile widziane doświadczenie i wiedza w obszarze instrumentów i kontenerów

Kompetencje osobiste:

• zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole

• umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami

• zdolności analityczne, kreatywność, odpowiedzialność, doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • możliwość stabilnej pracy: umowa na pełen etat, początkowo na 3 miesięczny okres próbny, następnie na czas określony i nieokreślony,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • szkolenia
  • dodatkowe świadczenia socjalne na wakacje i święta, paczki dla dzieci od 2-giego do 14-stego roku życia, impreza Mikołajkowa dla dzieci. Dofinansowanie do organizowanych przez zakład wycieczek, do obiadów w zakładowej stołówce i kart Multisport. Pomoc socjalna w trudnych sytuacjach materialnych oraz zdrowotnych, pożyczki na cele mieszkaniowe i remontowe. Możliwość dołączenia do Ubezpieczenia grupowego PZU. Imprezy Integracyjne oraz spotkania działowe.

Benefity

  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie kart Multisport
  • Możliwość dołączenia do Ubezpieczenia grupowego PZU

AESCULAP CHIFA SP. Z O.O.

Jesteś ważną częścią naszej przyszłości. My też chcemy być częścią Twojej przyszłości! B. Braun działa na rzecz ochrony i poprawy zdrowia ludzi na całym świecie. Wspierasz realizację tej wizji, dzielisz się specjalistyczną wiedzą i innowacjami, cenisz skuteczność i zrównoważony rozwój. To dlatego chcemy nadal rozwijać naszą firmę wspólnie z Tobą! Wspólnie przyczyniamy się do rozwoju opieki zdrowotnej na całym świecie, w oparciu o zaufanie, przejrzystość i wzajemny szacunek, z myślą o Twojej przyszłości. Na tym polega dzielenie się wiedzą.

Przedstawiciel Medyczny w Obszarze Handlowym Surgical Technologies, Nowy Tomyśl