Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny w Sekcji Laryngologii

Medicus sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca ze sprzętem medycznym marek Premium na rynku laryngologii,

  • utrzymywanie relacji z lekarzami zajmującymi się zarówno diagnostyką jak i chirurgią,

  • prowadzenie szkoleń z obsługi sprzętu dla personelu medycznego,

  • realizacja projektów sprzedażowych m.in. wprowadzenia na rynek nowych produktów ,

  • profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne w zakresie oferowanych produktów,

  • realizacja planów sprzedaży i celów kwartalnych,

  • samodzielne zarządzanie podległym terenem oparte na najwyższych standardach obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego, preferowane techniczne,

  • zdolności handlowych, komunikacyjnych i negocjacyjnych,

  • umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

  • wysokiego poczucia odpowiedzialności za realizację narzuconych celów,

  • dynamiki i elastyczności w działaniu,

  • zaangażowania w realizację zadań,

  • bardzo wysokiej kultury osobistej,

  • silnej motywacji wewnętrznej,

  • gotowości do mobilnego charakteru pracy,

  • dobrej znajomości języka angielskiego /poziom minimum B2/,

  • prawa jazdy kat. B. i gotowość do częstych podróży służbowych .

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w branży medycznej - w sprzedaży sprzętu medycznego,

  • znajomość zagadnień związanych z technicznymi aspektami eksploatacji sprzętu i aparatury medycznej.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • wysokiej jakości narzędzia pracy,

  • intensywny system szkoleń dający możliwość rozwoju zawodowego,

  • stabilne zatrudnienie,

  • ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole,

  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe

Medicus sp. z o.o.

Od ponad 25 lat jesteśmy liderem na rynku medycznym.

Do portfolio Medicusa należą trzy brandy:

Medicus Clinic – Specjalistyczne Centrum Medyczne, Medicus Expert - przedstawiciel renomowanych, światowych producentów specjalistycznej aparatury medycznej, Medicus Care – opieka nad pacjentami z implantem słuchowym.

W związku z intensywnym rozwojem sekcji laryngologicznej do naszego zespołu poszukujemy PRZEDSTAWICIELA MEDYCZNEGO W SEKCJI LARYNGOLOGII.

Przewiń do profilu firmy

List motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać używając przycisku APLIKUJ /w tytule maila prosimy wpisywać: Przedstawiciel Medyczny.