Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

Vipharm S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wypracowywanie oraz utrzymywanie kontaktów handlowych z kluczowymi klientami oraz stałe poszukiwanie nowych możliwości w celu realizacji planów biznesowych Firmy,

  • odbywanie indywidualnych spotkań z klientami zgodnie z wcześniej założonym planem według aktualnie obowiązujących Procedur Firmy przeprowadzania rozmowy handlowej w celu realizacji zakładanej strategii marketingowej,

  • realizowanie strategii marketingowej,

  • posiadanie odpowiedniej wiedzy na temat promowanych produktów,

  • doskonale znać wyznaczony teren sprzedaży oraz lokalizację kluczowych klientów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego (doświadczenie w linii CNS będzie dodatkowym atutem),

  • preferowane miejsce zamieszkanie – okolice Wrocławia

  • wykształcenie wyższe,

  • silna motywacja do pracy oraz wysoka orientacja na wyniki,

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i utrzymywania pozytywnych relacji z klientem, wysoki poziom etyki zawodowej,

  • dyspozycyjność,

  • znajomość obsługi komputera (MS Office), prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • interesującą pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii oraz pakiet szkoleń wstępnych,

  • narzędzia niezbędne w pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop).

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Vipharm S.A.

Vipharm S.A, jest firmą farmaceutyczną skoncentrowaną na badaniach, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości leków onkologicznych i psychiatryczno-neurologicznych.

Przewiń do profilu firmy