Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

NDG MEDICAL Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za:

  • Współpracę i obsługę następujących grup odbiorców: lekarze specjaliści, lekarze POZ, pielęgniarki środowiskowe, prywatne gabinety lekarskie i pielęgniarskie, podmioty lecznicze,

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z kluczowymi klientami,

  • Realizację planów sprzedaży,

  • Codzienną pracę z aplikacją CRM, planowanie oraz raportowanie do przełożonego,

  • Ciągłe doskonalenie technik sprzedaży oraz wiedzy merytorycznej poprzez udział w wyznaczonych szkoleniach i konferencjach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży medycznej na podobnym stanowisku (nie obligatoryjne),

  • Umiejętność profesjonalnej obsługi klienta oraz budowanie z nim długotrwałych relacji biznesowych,

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji,

  • Zaangażowanie, samodzielność i determinacja w dążeniu do celu,

  • Sprawne posługiwanie się MS Excel,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wykształcenie wyższe.

Dla Naszego klienta firmy Hartmann poszukujemy kandydata na stanowisko Przedstawiciel Medyczny firmy nastawionej na dynamiczny rozwój oraz wprowadzanie rozwiązań innowacyjnych na skalę światową.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.