Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny

MEDICAST Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planu sprzedaży portfolio produktów obecnym i nowym klientom i ich bieżąca obsługa;
  • prezentacja produktów medycznych w środowisku lekarzy, farmaceutów, rehabilitantów, fizjoterapeutów, personelu medycznego, sklepów medycznych;
  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i w branży;
  • praca na terenie wybranych województw;
  • współpraca z przedstawicielami administracji publicznej – koordynacja przetargów na podległym terenie;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe – fizjoterapia, medycyna, odnowa biologiczna, wychowanie fizyczne, trening personalny);
  • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży na stanowisku przedstawiciela medycznego, przedstawiciela farmaceutycznego, przedstawiciela do współpracy z sieciami;
  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi;
  • znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy (kat B) doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
  • umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność prowadzenia prezentacji indywidualnych i grupowych;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań;
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów;
  • optymizm i elastyczność w podejściu do działań i wdrażania pomysłów;
  • umiejętność planowania zadań i ich realizacji;
  • mile widziane: podstawowa znajomość anatomii i fizjologii człowieka, fizjoterapii, ortopedii, rehabilitacji, anatomii.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie z wieloletnią obecnością na polskim rynku, z najwyższej klasy znanymi produktami i środkami medycznymi;
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy, oraz szkolenia produktowe i sprzedażowe;
  • Możliwość udziału we wdrażaniu nowych produktów i/lub pracy ze sprawdzonymi produktami oferowanymi od wielu lat;
  • Wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy, w oparciu o umowę o pracę, część stałą i premię;
  • Samochód służbowy, telefon , laptop
  • Karta Multisport;
  • Ubezpieczenie medyczne oraz grupowe;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

MEDICAST Sp. z o.o.

Medicast Sp. z.o.o to firma medyczna z długoletnim stażem i obecnością w Polsce, specjalizująca się w zaopatrzeniu medycznym, działająca w oparciu o szeroki portfel produktów.

Przedstawiciel Medyczny, warmińsko-mazurskie