Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    mamy ofertę pracy w projekcie
    realizowanym dla - PROCTER & GAMBLE

    PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY Oral-B

    Miejsce pracy: Warszawa
    top2

    OFERUJEMY CI

    Forma zatrudnienia:
    Umowa o pracę
    • Stabilne
      warunki zatrudnienia
    • Szkolenia
      i programy rozwojowe
    • Premię uzależnioną
      od wyników
    • Kafeteryjny system benefitów

    NASZE OCZEKIWANIA

    • posiadasz silną motywację do odniesienia sukcesu na stanowisku Przedstawiciel Medyczny/Account Manager,
    • posiadasz wykształcenie wyższe mile widziane związane ze stomatologią – np. higienistka stomatologiczna/ asystentka stomatologiczna/ technik stomatologiczny,
    • potrafisz nawiązywać otwarte i trwałe relacje
      z ludźmi i dobrze organizujesz swoją pracę,
    • cechuje Cię odpowiedzialność, rzetelność, konsekwencja w działaniu i kreatywność,
    • jesteś dyspozycyjny i posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
    • posługujesz się na co dzień pakietem MS Office.

    TWOJE ZADANIA

    Będziesz:

    • odpowiadał za profesjonalną współpracę
      z kluczowymi partnerami rynku stomatologicznego,
    • budował relacje z Klientami,
    • systematycznie realizował wizyty w gabinetach stomatologicznych i przedstawiał prezentacje produktowe na wysokim poziomie merytorycznym,
    • zaopatrywał gabinety stomatologiczne w materiały marketingowe (POSM),
    • realizował zadania i wdrażał projekty wynikające
      z priorytetów wyznaczonych przez firmę,
    • raportował wykonane zadania.
    MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).
    bottom