Oferta pracy

CitoNet Warszawa sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO

Przedstawiciel Medyczny

CitoNet Warszawa sp. z o.o. należąca do Grupy TZMOO firmie

Stefana Banacha 1A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • osiąganie założonego planu sprzedaży w zakresie produktów i usług medycznych na rynku szpitalnym

  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałej relacji z klientami

  • rozwijanie sprzedaży w wyznaczonych grupach asortymentowych

  • analiza potrzeb i praca nad optymalnym dopasowaniem oferty do wymagań klienta

  • reprezentowanie firmy oraz dbanie o jej dobry wizerunek

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (znajomość rynku szpitalnego i procedur przetargowych)

  • posiadanie prawa jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu samochodu

  • silna motywacja do osiągania założonych celów

  • umiejętności interpersonalne

  • komunikatywna znajomość języka obcego (B1)

  • preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa i okolice

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjny system premiowy

  • świadczenia pozapłacowe (m. in. samochód służbowy, dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, prezenty mikołajkowe dla dzieci, dofinansowanie zajęć sportowych)

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w nowoczesnej organizacji

  • możliwość rozwoju zawodowego

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty Grupy TZMO powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie spółka CitoNet Warszawa Sp. z o.o., należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko: Przedstawiciel Medyczny

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony : www.tzmo-global.com