Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny

Synevo Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie relacji ze środowiskiem lekarskim, wzmacnianie wizerunku marki;
  • Rozwijanie i realizacja strategii sprzedaży;
  • Promowanie badań z zakresu medycznej diagnostyki laboratoryjnej;
  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B;
  • Opieka nad obecnymi klientami;
  • Realizacja celów biznesowych działu sprzedaży i raportowanie działań sprzedażowych;
  • Ścisła współpraca z laboratoriami oraz punktami pobrań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane medyczne);
  • Znajomość rynku medycznego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Samodzielność i nastawienie na realizację założonych celów biznesowych.

To oferujemy

  • • Pracę w ambitnym, doświadczonym zespole, w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Wdrożenie i wsparcie merytoryczne na początku pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon);
  • Benefity (prywatna opieka medyczna, karta Multisport);
  • Doskonałą atmosferę!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu, wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych, działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2002 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój, otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej – od prostych badań diagnostycznych, po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

Przedstawiciel Medyczny, Warszawa