Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

PPF Hasco-Lek SAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami-lekarzami i farmaceutami,

  • realizację celów sprzedażowych na powierzonym terenie,

  • realizację działań marketingowych i promocyjnych,

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji,

  • organizowanie warsztatów edukacyjnych dla lekarzy,

  • reprezentowanie firmy na kongresach i konferencjach krajowych,

  • prowadzenie działalności edukacyjno – informacyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego,

  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela aptecznego/medycznego: min. 1 rok

  • umiejętności budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem, opartych o wiedzę merytoryczną,

  • wysokich zdolności komunikacyjnych oraz łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych,

  • wysokiej motywacji do pracy oraz chęci samodoskonalenia,

  • prawa jazdy kat. B. oraz gotowości do pracy mobilnej.

To oferujemy

  • możliwość pracy i realizacji ciekawych projektów dla jednej z największych firm farmaceutycznych na rynku polskim,

  • możliwość rozwoju zawodowego – zdobycie doświadczenia w powierzonym obszarze poprzez pracę ze znanymi markami,

  • niezbędne narzędzia pracy do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków – samochód, telefon, tablet,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów pozapłacowych m.in. karta Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • działania rozwojowe i szkolenia

  • rekrutacje wewnętrzne

  • onboarding ogólnofirmowy online

  • udział w wydarzeniach sportowych

  • biblioteczka Hasco

  • wakacje we własnym ośrodku nad morzem

  • opcja częściowej pracy zdalnej na wielu stanowiskach

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • nagrody za staż pracy

PPF Hasco-Lek SA

Jesteśmy czołowym producentem najwyższej jakości leków, suplementów diety oraz produktów medycznych. Prowadzimy także zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych oraz farmacji. Działamy w oparciu o całkowicie polski kapitał i na rynku funkcjonujemy z sukcesami już od ponad trzydziestu lat.

Przewiń do profilu firmy

Co zrobić, by do nas dołączyć?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.