Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Promocja preparatów firmy wśród lekarzy ortopedów oraz lekarzy okulistów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Entuzjazm, inicjatywa i systematyczność w działaniu,

  • Umiejętność skutecznej realizacji założonych celów,

  • Doświadczenie w pracy jako przedstawiciel medyczny,

  • Doświadczenia w pracy z aptekami,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z wyrobami medycznymi.

To oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Atrakcyjne i stabilne warunki pracy,

  • Narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą