Przedstawiciel Medyczny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 18.06.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 18.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Noviere s.r.o. Sp. z o.o. oddział w Polsce

    NOVIERE s.r.o. Sp. z o.o. reprezentuje w Polsce szwajcarską firmę biotechnologiczną MDT Int'l SA, której misją jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w medycynie. Naszym głównym celem jest wprowadzanie nowych, wysokiej jakości technologii medycznych, znacząco poprawiających istniejące możliwości terapeutyczne, w jednostkach chorobowych o dużym znaczeniu społecznym. Kluczowe obszary terapeutyczne w których działamy to ortopedia, medycyna sportowa, gastroenterologia, proktologia, dermatologia.
    W związku z planowym rozwojem w Polsce poszukujemy kandydatów z miejscem zamieszkania zlokalizowanym w miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Opole, Bydgoszcz lub Toruń, Trójmiasto, Szczecin, Lublin, miasta w woj. Śląskim na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    OPIS STANOWISKA PRACY:

    • Promocja produktów firmy do lekarzy i farmaceutów
    • Sprzedaż produktów firmy w ramach modelu B2B do prywatnych kliniki i praktyk
    • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych biznesowo relacji w środowisku lekarzy i farmaceutów
    • Regularne raportowanie do przełożonego
    • Bieżąca analiza efektywności prowadzonych działań
    • Dbanie o najwyższy poziom usług świadczony w imieniu firmy

    OCZEKUJEMY:

    • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego/Farmaceutycznego/Dermokosmetycznego
    • Doświadczenia zawodowego  w promocji i sprzedaż leków/wyrobów medycznych/suplementów diety/dermokosmetyków w modelu B2B (preferowane)
    • Doświadczenia w pracy z lekarzami ortopedami, chirurgami, dermatologami, pediatrami, POZ oraz szeroko pojętej medycyny estetycznej
    • Doświadczenia w promocji i sprzedaży innowacyjnych produktów klasy Premium (najdroższych w swojej klasie)
    • Entuzjastycznego nastawienie do pracy w sprzedaży
    • Łatwości w nawiązywaniu kontaktu i umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami
    • Samodzielności, przedsiębiorczości i aktywnego podejścia w realizacji powierzonych zadań
    • Zdyscyplinowania i dobrej organizacji czasu pracy
    • Wyższego wykształcenia
    • Znajomości j. angielskiego
    • Umiejętności obsługi pakietu MS Office
    • Ważnego prawa jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności składające się z podstawy i premii zależnej od osiąganych wyników (istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia z "idealnymi kandydatami")
    • Umowę o pracę
    • Wyjątkową możliwość pracy w małej, rodzinnej firmie biotechnologicznej z innowacyjnymi terapiami
    • Możliwość rozwoju w strukturze, która jest na początku swojej drogi w Polsce
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, tel. komórkowy, laptop)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z aktualnym zdjęciem klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Noviere s.r.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Solec 81 B/A-51 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Noviere s.r.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Solec 81 B/A-51. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    NFORMACJA OD PRACODAWCY
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Noviere s.r.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Solec 81B/A-51, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail info@noviere.pl.
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu wysłania aplikacji na dane stanowisko pracy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu wysłania aplikacji na dane stanowisko pracy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 365dni od momentu wysłania aplikacji na dane stanowisko pracy.
    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail info@noviere.pl.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.