Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel medyczny

PHARMA MEDICAL HOUSE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    mazowieckie, łódzkie, podlaskie
  • Praca od zaraz

PHARMA MEDICAL HOUSE sp. z o.o.

Pod Lipą 4

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

- promocja i wprowadzanie na rynek suplementów diety, głównie apteki stacjonarne

- prowadzenie aktywności informacyjnych i edukacyjnych w zakresie promocji zdrowia

- przygotowywanie prezentacji i szkoleń produktowych dla personelu aptecznego jak i lekarzy

- reprezentowanie i dbanie o wizerunek firmy

- udział w kongresach i konferencjach krajowych

- realizacja celów promocyjnych i sprzedażowych na powierzonym terenie

- budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

- stałe monitorowanie rynku

- planowanie pracy, przygotowywanie analiz i research rynku farmaceutycznego na danym terenie

- aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy

- raportowanie z prowadzonych działach do bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania

- pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista

- silna motywacja do osiągania sukcesów w sprzedaży

- samodzielność, umiejętność planowania i organizowania pracy

- umiejętność prowadzenia rozmów indywidualnych i prezentacji przed grupą

- wykształcenie wyższe (kierunki medyczne lub pokrewne)

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość rynku farmaceutycznego będzie dodatkowym atutem

- efektywna komunikacja i umiejętność budowania długotrwałych relacji

- umiejętność pracy zespołowej,

- umiejętności prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych

To oferujemy

- pracę z nowymi na polskim rynku produktami, skierowanymi do specjalistów (zakres urologia i ginekologia)

- możliwość rozwoju umiejętności indywidualnych i kariery zawodowej

- atrakcyjny system prowizyjny w zależności od osiąganych sukcesów sprzedażowych

- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

- służbowy samochód

- laptop

- telefon służbowy

- prywatna opieka medyczna po okresie próbnym

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

O nas

Producent suplementów diety.

Przedstawiciel medyczny, Pod Lipą 4, Ursynów, Warszawa