Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny - Weterynaria

THE HEMPIER sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonego planu sprzedaży
  • Promocja merytoryczna i sprzedaż preparatów firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez cold-calling oraz wizyty w terenie
  • Planowanie i sumienne realizowanie codziennych zadań
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • Budowanie, rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z lekarzami weterynarii
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i produktów
  • Monitorowanie rynku produktów konkurencyjnych
  • Reprezentowanie firmy na sympozjach i konferencjach branżowych
  • Prowadzenie szkoleń merytorycznych dla lekarzy weterynarii
  • Ciągła aktualizacja wiedzy koniecznej do pracy na tym stanowisku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako Przedstawiciel Medyczny w środowisku lekarzy weterynarii – min. 2 lata
  • Sukcesy sprzedażowe poparte wynikami
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoki poziom motywacji, energii, odpowiedzialności oraz kultury osobistej
  • Wiedza z zakresu właściwości oraz możliwość zastosowania Cannabis sativa L. będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność jasnego wyrażania myśli, zarządzania sobą w czasie, elastyczność, samodzielność, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych
  • Umiejętność budowania relacji oraz efektywnej współpracy w celu realizacji założonych celów
  • Umiejętność analizy danych oraz raportowania
  • Swobodne poruszanie się w środowisku Ms Office
  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na cały etat, w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Motywujący system premiowy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość prezentowania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój firmy
  • Przyjazne i wspierające otoczenie współpracowników
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód, komputer i telefon służbowy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży i promocję preparatów weterynaryjnych Spółki na powierzonym terenie w środowisku lekarzy weterynarii.

Jeśli masz doświadczenie w pracy z lekarzami weterynarii, jesteś otwarty/a na nowe wyzwania, chcesz wziąć udział w budowaniu silnej marki na polskim rynku, lubisz pracę z ludźmi i jesteś mobilny/a, wyślij nam swoje zgłoszenie.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

THE HEMPIER sp. z o.o.

HEMPETS™ to polska marka z międzynarodowym doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją unikalnych preparatów dla zwierząt, tworzonych na bazie uprawianych ekologicznie konopi. Jesteśmy liderem w branży produktów konopnych dla weterynarii.

Poprzez naszą działalność w weterynarii chcemy wpływać na poprawę jakości życia zwierząt towarzyszących.

Edukacja, badania, innowacyjność, transparentność, partnerstwo - to bardzo istotne elementy naszej działalności.

Przedstawiciel Medyczny - Weterynaria, dolnośląskie