Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny (Weterynaria)

Goldman RecruitmentO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy weterynaryjnej, poszukujemy Przedstawiciela Medycznego.

Twój zakres obowiązków

  • promocja i sprzedaż produktów firmy do gabinetów weterynaryjnych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami weterynarii,
  • budowanie bazy klientów i długofalowych relacji biznesowych,
  • raportowanie do kierownika sprzedaży.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego w branży weterynaryjnej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • aktualne prawo jazdy oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
  • silna motywacja i zorientowanie na sukces w sprzedaży.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • kartę multisport, prywatną opiekę medyczną,
  • motywacyjny system prowizyjny,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Goldman Recruitment

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Aktualne oferty pracodawcy
194254/8903

Przedstawiciel Medyczny (Weterynaria), Kraków