Oferta pracy

Przedstawiciel Weterynaryjny

THE HEMPIER sp. z o.o.O firmie

5 000‐7 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Właściciel marki HEMPETS to polska firma z międzynarodowym doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją unikalnych preparatów dla zwierząt, tworzonych na bazie uprawianych ekologicznie konopi.

Poprzez naszą działalność w weterynarii chcemy wpływać na poprawę jakości życia zwierząt towarzyszących.
Edukacja, badania, innowacja, transparentność, partnerstwo - to bardzo istotne elementy naszej działalności.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Województwa: mazowieckie, śląskie, małopolskie oraz łódzkie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję i sprzedaż preparatów weterynaryjnych Spółki na powierzonym terenie w środowisku lekarzy weterynarii.

Jeśli masz doświadczenie w pracy z lekarzami weterynarii, jesteś otwarty/a na nowe wyzwania, chcesz wziąć udział w budowaniu silnej marki na polskim rynku, lubisz pracę z ludźmi i jesteś mobilny/a, wyślij nam swoje zgłoszenie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na cały etat, w oparciu o umowę o pracę lub inne formy współpracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, oraz premię za realizację wyznaczonych celów
  • Możliwość prezentowania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój firmy
  • Przyjazne i wspierające otoczenie współpracowników
  • Perspektywa długotrwałej współpracy
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód, komputer i telefon służbowy

Twoje obowiązki:

  • Promocja i sprzedaż preparatów firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez cold-calling oraz wizyty terenowe
  • Planowanie i sumienne realizowanie codziennych zadań i celów sprzedażowych
  • Raportowanie do menedżera sprzedaży
  • Budowanie relacji z lekarzami weterynarii
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i produktów
  • Monitorowanie rynku produktów konkurencyjnych
  • Uczestnictwo w sympozjach, konferencjach i szkoleniach
  • Ciągła aktualizacja wiedzy koniecznej do pracy na tym stanowisku

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy jako Przedstawiciel Medyczny w środowisku lekarzy weterynarii
  • Wysokiego poziomu motywacji, energii, odpowiedzialności oraz kultury osobistej
  • Wiedza z zakresu właściwości oraz możliwości zastosowania i wykorzystania Cannabis sativa L. będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności skutecznej pracy w kanałach dystrybucji (hurtownie, lecznice weterynaryjne)
  • Umiejętności jasnego wyrażania myśli, zarządzania sobą w czasie, elastyczności, samodzielności, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
  • Umiejętności budowania relacji oraz efektywnej współpracy w celu realizacji założonych celów
  • Umiejętności analizy danych oraz raportowania
  • Udokumentowanych sukcesów w realizacji celów
  • Swobodnego poruszania się w środowisku Ms Office
  • Prawa jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
znajdujący się na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy