Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny - Weterynaria

JM Sante Pharma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za promocję i sprzedaż preparatów weterynaryjnych Spółki na powierzonym terenie w środowisku lekarzy weterynarii.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w pracy jako Przedstawiciel Handlowy, Przedstawiciel Medyczny/Farmaceutyczny (mile widziane doświadczenie na rynku weterynaryjnym)

  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Udokumentowane sukcesy w realizacji celów sprzedażowych

  • Biegła znajomość środowiska Windows i Office

  • Samodzielność i motywacja do osiągania sukcesów zawodowych

  • (Oczekujemy) umiejętności skutecznej pracy na rynku weterynaryjnym

  • (Oczekujemy) uczestniczenia w sympozjach, konferencjach i szkoleniach

  • (Oczekujemy) stałej aktualizacji wiedzy koniecznej do pracy na stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Otwarty system motywacyjny

  • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód, tablet i telefon służbowy

O nas

Poprawa komfortu życia, zdrowia i witalności zwierząt – to cel jaki przyświeca firmie JM Sante, która jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą innowacyjne preparaty weterynaryjne. Jeśli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje, lubisz zwierzęta i ich los nie jest Ci obojętny, wyślij aplikacje już teraz. Obecnie na terenie całej Polski poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciela Medycznego.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.