Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny - Weterynaria

THE HEMPIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
HEMPETS to polska marka, która powstała z miłości do zwierząt.
Poprzez naszą działalność w weterynarii chcemy wpływać na poprawę funkcjonowania zwierząt towarzyszących oraz ich ogólny dobrobyt.
Edukacja, badania, innowacyjność, transparentność, partnerstwo to bardzo istotne elementy naszej działalności.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Województwa: śląskie, małopolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję i sprzedaż preparatów weterynaryjnych Spółki na powierzonym terenie w środowisku lekarzy weterynarii.

Jeśli lubisz zwierzęta, jesteś otwarty/a na nowe wyzwania, chcesz wziąć udział w budowaniu nowej marki na polskim rynku, lubisz pracę z ludźmi i jesteś mobilny/a, wyślij nam swoje zgłoszenie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na cały etat, w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie. Podstawa 5.000 zł brutto + lukratywny system prowizyjny
  • Możliwość prezentowania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój firmy
  • Przyjazne i wspierające otoczenie współpracowników
  • Perspektywa długotrwałej współpracy
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód, komputer i telefon służbowy

Rozpoczęcie pracy od września 2020

Twoje obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez cold-calling oraz wizyty terenowe
  • Planowanie i sumienne realizowanie codziennych zadań i celów sprzedaży
  • Raportowanie do menedżera sprzedaży
  • Budowanie relacji z lekarzami weterynarii
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i produktów
  • Monitorowanie rynku produktów konkurencyjnych
  • Uczestnictwo w sympozjach, konferencjach i szkoleniach
  • Ciągła aktualizacja wiedzy koniecznej do pracy na tym stanowisku

Oczekujemy:

  • Wysokiego poziomu motywacji, energii, odpowiedzialności oraz kultury osobistej
  • Doświadczenia w pracy jako Przedstawiciel Medyczny lub Handlowy, (atutem będzie doświadczenie na rynku weterynaryjnym)
  • Umiejętności skutecznej pracy w kanałach dystrybucji (hurtownie, gabinety weterynaryjne)
  • Umiejętności jasnego wyrażania myśli, zarządzania sobą w czasie, elastyczności, samodzielności, radzenia sobie z konfliktami
  • Umiejętności budowania relacji oraz efektywnej współpracy w celu realizacji założonych celów
  • Umiejętności analizy danych oraz raportowania
  • Udokumentowanych sukcesów w realizacji celów
  • Swobodnego poruszania się w środowisku ms office
  • Prawa jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu
  • Wiedza z zakresu właściwości oraz możliwości zastosowania i wykorzystania Cannabis sativa L. będzie dodatkowym atutem
Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
znajdujący się na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy