Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 25 letnim doświadczeniem
    stawiająca na ciągłe doskonalenie i rozwój poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY

    Osoba wybrana na to stanowisko będzie odpowiedzialna za skuteczną promocję produktów z portfolio w środowisku medycznym oraz reprezentowanie Firmy na powierzonym terenie.

    Opis stanowiska:

    • Obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług
    • Analizowanie potrzeb klienta i jednoczesne identyfikowanie nowych obszarów współpracy
    • Przeprowadzanie prezentacji produktowych
    • Współpraca ze środowiskiem medycznym – sklepy medyczne, fizjoterapeuci
    • Analizowanie rynku i działań konkurencji
    • Realizowanie celów sprzedażowych

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Minimum 2-letniego doświadczenia i udokumentowanych sukcesów sprzedażowych w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego lub Przedstawiciela Handlowego (FMCG). Osoby z innych branż odnoszące bardzo dobre wyniki sprzedażowe mile widziane
    • Wykształcenia wyższego
    • Operatywności, zaangażowania, wysokich standardów pracy
    • Nastawienia na sukces, determinacji i skuteczności w działaniu
    • Umiejętności aktywnego pozyskiwania i budowania trwałych, długofalowych relacji z klientem
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Ważnego i nieobciążonego prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery, rozwój kompetencji poprzez system zaawansowanych szkoleń
    • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze
    • Konkurencyjny system wynagradzania adekwatny do poziomu kompetencji i doświadczenia oraz system premiowy oparty o rezultaty pracy
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem.