Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 19.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Syneos Health

    Jesteśmy częścią Syneos Health, firmy oferującej najlepsze w branży usługi w obszarze klinicznym, konsultingowym i handlowym ogólnoświatowym firmom, które chcą zwiększyć swoją wydajność. 21 000 pracowników w 110 krajach pozwala nam szybko przekształcać obiecujące pomysły w komercyjną rzeczywistość.

    Selling Solutions to jeden z największych na świecie dostawców zasobów edukacyjnych i handlowych w ramach outsourcingu dla firm z branży związanej z opieką zdrowotną. Dzięki ogromnym możliwościom i eksperckiej wiedzy w wielu dziedzinach projektujemy i wdrażamy indywidualnie dostosowane rozwiązania w zakresie komercjalizacji, które wpływają na wydajność firmy oraz wyniki produktów i usług zdrowotnych oferowanych przez naszych klientów.

    Numer referencyjny: SyneosHealth_752PL

    Opis stanowiska:

    Do ogólnokrajowego zespołu ekspertów w dziedzinie diabetologii poszukujemy medycznych przedstawicieli handlowych na terenie województwa wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego (Poznań, Bydgoszcz, Oborniki, Szamotuły, Gniezno, Piła, Wałcz, Chodzież).

    Wymagania:

    Uwielbiasz swoje produkty i lekarzy oraz wiesz, że jesteś osobą, która może coś zmienić? Szukasz okazji do wykazania swoich umiejętności i chcesz być nagradzany i doceniany za wykonaną pracę? Masz wykształcenie naukowe lub zdobyłeś już pewne doświadczenie w sprzedaży w branży farmaceutycznej? To Twoja szansa, aby rozpocząć karierę w branży farmaceutycznej!

    W firmie Syneos Health Selling Solutions wiemy, że to osoba pracująca w terenie może wiele zmienić i że profesjonalistów należy traktować profesjonalnie, dlatego tworzymy atmosferę, w której Twój wkład jest doceniany i gdzie Twój głos zostanie wysłuchany.

    Brzmi zachęcająco? Zaaplikuj!

    Oferujemy:

    Konkurencyjne wynagrodzenie, samochód firmowy, który może być wykorzystany w wolnym czasie, świadczenia socjalne takie jak pokrycie medyczne, ubezpieczenie na życie itp.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do inVentiv Health Clinical Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul.Nowogrodzkiej 68 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rek rutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.