Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 24.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą na terenie woj. mazowieckiego, zajmująca się dystrybucją aparatury medycznej renomowanych producentów, poszukuje pracowników na następujące stanowiska:

    Opis stanowiska:

    • Aktywna praca w terenie, polegająca na budowaniu bazy klientów w szpitalach i przychodniach
    • Podejmowanie działań handlowych niezbędnych dla utrzymania i zwiększenia sprzedaży
    • Raportowanie stopnia realizacji wyznaczonych celów
    • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

    Wymagania:

    • Od kandydata oczekujemy minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku handlowym w firmie zajmującej się dystrybucją sprzętu medycznego lub materiałów farmaceutycznych do szpitali / warunek konieczny/
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów osobowych
    • Samodzielność i umiejętność realizacji wyznaczonych celów oraz dobra organizacja pracy
    • Bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne przy utrzymywaniu dobrych relacji z klientami

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie stałe plus motywujący system premiowy
    • Niezbędne narzędzia pracy tj. samochód oraz telefon służbowy
    • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.