Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    (specjalistyczny sprzęt medyczny: kardiochirurgia, chirurgia naczyniowa, intensywna terapia)
    Miejsce pracy: Wrocław
    Region pracy obejmuje teren województw: dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego

    Opis stanowiska

    • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z aktualnymi Klientami
    • Prezentacje produktów i sporządzanie ofert
    • Realizacja planów sprzedaży
    • Dążenie do stałego wzrostu poziomu sprzedaży
    • Planowanie i raportowanie działalności handlowej
    • Uczestnictwo w zjazdach i szkoleniach

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie
    • Doświadczenie w sprzedaży na bloku operacyjnym, znajomość rynku kardiochirurgii i chirurgii naczyniowej będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego lub produktów medycznych w oparciu o procedury zamówień publicznych
    • Udokumentowanych sukcesów sprzedażowych w dotychczasowej pracy
    • Komunikatywności, otwartości, umiejętności nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do intensywnych podróży
    • Znajomość środowiska MS Office
    • Wysokiej kultury osobistej i etycznych zachowań handlowych,
    • Dyspozycyjności oraz wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów
    • Miejsce zamieszkania w na terenie jednego z wymienionych województw.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (wszystkie szkolenia produktowe odbywają się za granicą)

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną, ciekawą i samodzielną pracę przy promocji i sprzedaży nowatorskich rozwiązań medycznych
    • Pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających warsztat pracy
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego międzynarodowym środowisku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie oraz pakiet socjalny: dodatkowa opieka medyczna, pakiet profesjonalnych szkoleń oraz inne
    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Niezbędne narzędzia pracy dające wysoki komfort pracy, wsparcie sprzedażowe i przyjazną atmosferę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: