Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Radość Słyszenia

     ACS Słuchmed to firma założona w 1990 roku.

    Od początku działalności niesiemy pomoc osobom z dysfunkcją słuchu.
    Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązywać problemy osób niedosłyszących.

     W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    miejsce pracy: województwa: lubelskie, zachodnio-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, śląskie

    Zakres obowiązków:

    • promowanie usług firmy w środowisku medycznym
    • pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie wzorowych relacji z lekarzami
    • reprezentowanie firmy na powierzonym terenie
    • uczestniczenie w konferencjach oraz targach

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższego
    • min. rocznego doświadczenia i udokumentowane sukcesy w pracy na w/w stanowisku – warunek konieczny
    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
    • umiejętność doskonałej organizacji pracy, samodzielność
    • przedsiębiorczość, entuzjazm i zapał do pracy
    • zorientowanie na wynik oraz silna motywacja do pracy
    • prawo jazdy kat B – czynne
    • praktyczna znajomość obsługi komputera

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)
    • atrakcyjne świadczenia dodatkowe (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dostęp do kart MultiSport
    • praca w środowisku sprzyjającym rozwojowi wiedzy i kariery zawodowej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając
    w przycisk aplikowania.

    z dopiskiem do jakiego miasta składana jest aplikacja.

    Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji (Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz.U. Nr 133, poz.883).

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.