Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

NORD FARM Sp. z o. o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W związku z nowym kierunkiem rozwoju, w tym zwiększeniu w portfolio ilości leków OTC
oraz planowanym wprowadzeniu leków RX, firma Nord Farm poszukuje energicznych, ambitnych i lubiących
wyzwania kandydatów na stanowisko:
Region: województwo zachodniopomorskie, świętokrzyskie

Główne zadania osoby zatrudnionej na stanowisku Przedstawiciela Medycznego:

  • Realizowanie celów promocyjnych dla produktów z portfolio Firmy w środowisku medycznym i farmaceutycznym na powierzonym terenie;
  • Utrzymywanie wzorowych relacji z klientami, prowadzenie wszystkich działań zgodnie z wymogami polskiego prawa oraz regulacjami wewnętrznymi i wartościami Firmy;
  • Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji w środowisku medycznym;
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy;
  • Reprezentowanie Firmy na konferencjach branżowych;
  • Stała edukacja i podnoszenie poziomu wiedzy medycznej, produktowej oraz poziomu własnych umiejętności w celu optymalnej realizacji zadań;
  • Raportowanie działań niepożądanych leków zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego lub Medycznego;
  • Doświadczenia w pracy ze specjalizacją: medycyna rodzinna, pediatria mile widziane
  • Miejsca zamieszkania na terytorium pracy (preferowane);
  • Silnej motywacji i orientacji na wynik;
  • Entuzjazmu i umiejętności nawiązywania kontaktów.
  • Otwartości, komunikatywności, wysokiej kultury osobistej;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności i sumienności;
  • Prawo jazdy kat. B oraz znajomości środowiska MS Office;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w dynamicznie zmieniającej się organizacji będącej częścią Farmak Group - jednej z najprężniej rozwijających się firm generycznych w Europie;
  • Szansę wykorzystania swojego doświadczenia zawodowego i realnego wpływu na swoją przyszłość i rozwój w organizacji z ambitnymi planami;
  • Podjęcie wyzwań związanych z pionierskim okresem tworzenia się struktur promocji medycznej;
  • Pracę w Zespole, gdzie ważne są takie wartości jak zaufanie, odpowiedzialność, pozytywne nastawienie oraz dążenie do oferowania nadzwyczajnych produktów i usług.
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Samochód firmowy z możliwością użytkowania do celów prywatnych, telefon komórkowy, tablet.

Oczekujemy CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy