Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel medyczny (zastępstwo)

OPTOPOL Technology Sp. z o.o. - Bogdani

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • region wykonywania pracy: województwo wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie

  • profesjonalna obsługa i sprzedaż produktów kosmetycznych z portfolio firmy

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz bieżąca komunikacja z klientami

  • opieka nad powierzonymi klientami

  • uczestnictwo w zjazdach, kongresach i spotkaniach z klientami mających na celu rozwój marki

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • prowadzenie prezentacji produktowych i zabiegowych, profesjonalne doradztwo

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego/ handlowego w sektorze kosmetycznym i medycyny estetycznej

  • wykształcenie wyższe: preferowane kosmetologiczne, biologiczne, chemiczne lub pokrewne

  • czynne prawo jazy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych

  • chęć poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności

  • kreatywność w działaniu

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym

  • niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy, telefon, komputer)

  • pakiet szkoleń produktowych i zabiegowych

Firma OPTOPOL Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu to jeden ze światowych liderów w produkcji Spektralnych Tomografów Optycznych. Zajmujemy się również dystrybucją laserów oraz urządzeń mających szerokie zastosowanie w dermatologii i medycynie estetycznej. W roku 2017 poszerzyliśmy naszą działalność i wprowadziliśmy do naszego portfolio jedną z najpopularniejszych na amerykańskim rynku dermokosmetyków amerykańską markę OBAGI MEDICAL. Rok później w 2018 roku wprowadziliśmy do dystrybucji markę MEDIK8.

Przewiń do profilu firmy

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj” poniżej.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.