Ta oferta pracy jest nieaktualna od 540 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel na rynek niemiecki

  • opolskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PHU IMPEX

    Jesteśmy największym dostawcą używanego sprzętu komunalnego w Polsce. Współpracujemy z wieloma zakładami komunalnymi w całej Polsce oraz z liczącymi się partnerami w całej Europie. Oferujemy usługi związane ze sprzedażą, dzierżawą i skupem pojemników na odpady. Prowadzimy również kompleksowy serwis i sprzedaż pojazdów wykorzystywanych w branży. Więcej informacji na: http://www.phu-impex.pl.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

    Region: opolskie

    Opis stanowiska:

    • Realizacja strategii zakupowo-sprzedażowej firmy na terenie Niemiec.
    • Odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych dostawców.
    • Negocjowanie cen i warunków współpracy.
    • Nadzór nad przebiegiem i terminowością realizacji zamówień.
    • Monitorowanie i analiza niemieckiego rynku komunalnego.
    • Praca związana jest z bardzo częstymi wyjazdami do Niemiec.

    Wymagania:

    • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.
    • Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny).
    • Doskonałe zdolności negocjacyjne.
    • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji.
    • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.
    • Znajomość pakietu MS Office.
    • Prawo jazdy kat.​ B
    • Dyspozycyjność i gotowość do bardzo częstych podróży służbowych.

    Oferujemy:

    • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe i możliwość zatrudnienia w niemieckiej spółce.
    • Stabilność i bezpieczeństwo pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do pracy.
    • Pełną wyzwań pracę w przyjaznym i profesjonalnym otoczeniu.
    • Realne możliwości rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PHU Impex z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest PHU Impex z siedzibą w Szczecinie przy ul. Zielonogórskiej 36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.