Ta oferta pracy jest nieaktualna od 294 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel na rynek niemiecki

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PHU IMPEX

Jesteśmy największym dostawcą używanego sprzętu komunalnego w Polsce. Współpracujemy z wieloma zakładami komunalnymi w całej Polsce oraz z liczącymi się partnerami w całej Europie. Oferujemy usługi związane ze sprzedażą, dzierżawą i skupem pojemników na odpady. Prowadzimy również kompleksowy serwis i sprzedaż pojazdów wykorzystywanych w branży. Więcej informacji na: http://www.phu-impex.pl.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • Realizacja strategii zakupowo-sprzedażowej firmy na terenie Niemiec.
  • Odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych dostawców.
  • Negocjowanie cen i warunków współpracy.
  • Nadzór nad przebiegiem i terminowością realizacji zamówień.
  • Monitorowanie i analiza niemieckiego rynku komunalnego.
  • Praca związana jest z bardzo częstymi wyjazdami do Niemiec.

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny).
  • Doskonałe zdolności negocjacyjne.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji.
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat.​ B
  • Dyspozycyjność i gotowość do bardzo częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe i możliwość zatrudnienia w niemieckiej spółce.
  • Stabilność i bezpieczeństwo pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do pracy.
  • Pełną wyzwań pracę w przyjaznym i profesjonalnym otoczeniu.
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PHU Impex z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PHU Impex z siedzibą w Szczecinie przy ul. Zielonogórskiej 36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się