Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1371 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Naukowo-Handlowy

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    WITKO - przedstawiciel światowych producentów aparatury naukowej, odczynników i sprzętu laboratoryjnego zatrudni:

    Przedstawiciela Naukowo-Handlowego

    Region Gdańsk i Olsztyn: 1 stanowisko

    Zakres zadań:
    • nawiązywanie i utrzymywanie obustronnie satysfakcjonujących relacji z klientami
    • przygotowywanie rozwiązań produktowych zaspokajających potrzeby klientów
    • osiąganie ekonomicznych celów biznesowych

    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe chemiczne, biologiczne lub pokrewne i doświadczenie umożliwiające dobrą orientację w nowoczesnym sprzęcie i odczynnikach laboratoryjnych (nie medycznych)
    • umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem
    • dobra znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność ich wykorzystywania
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • czynne prawo jazdy kategorii B
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • dyspozycyjność, mobilność – praca ma charakter wyjazdowy

    Oferujemy:

    • ciekawą i wymagającą dużej samodzielności pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • szkolenia merytoryczne
    • wynagrodzenie powiązane z osiągnięciami
    • telefon i samochód służbowy oraz notebook
    Kandydatów, którzy są gotowi podjąć wyzwania stanowiska, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem.

    Więcej informacji o firmie: www.witko.com.pl

    Praca dla ambitnych! Dołącz do nas!

    Prosimy o dodanie klauzuli „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.