Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Naukowo - Handlowy

Witko Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • osiąganie ekonomicznych celów biznesowych

  • nawiązywanie i utrzymywanie obustronnie satysfakcjonujących relacji z klientami

  • przygotowywanie rozwiązań produktowych zaspokajających potrzeby klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne, biologiczne, biotechnologiczne lub pokrewne

  • dobra orientacja w nowoczesnym sprzęcie, odczynnikach laboratoryjnych i materiałach zużywalnych

  • mile widziane minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży

  • umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem

  • umiejętności sprzedażowe

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • dyspozycyjność, mobilność – praca ma charakter wyjazdowy

To oferujemy

  • ciekawą i wymagającą dużej samodzielności pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • szkolenia merytoryczne

  • wynagrodzenie powiązane z osiągnięciami

  • telefon i samochód służbowy oraz notebook

  • od 30 lat zatrudniamy tylko na umowę o pracę

WITKO Group to czołowy dostawca rozwiązań w zakresie kompleksowego projektowania i wyposażania laboratoriów obecny na rynku od 30 lat. Oferuje najnowszą aparaturę, sprzęt, technologię, serwis i doradztwo. W ofercie posiada 100 000 produktów od ponad 700 dostawców, a także własną markę odczynników ChemSolve. Jest wyłącznym dystrybutorem produktów marek: J.T.Baker, Radleys oraz Waldner na rynek polski. WITKO jest jedynym kapitałowo polskim udziałowcem międzynarodowej grupy logistycznej Lab Logistics Group. Posiada magazyny: centralny w Meckenheim k/ Bonn oraz buforowy w Łodzi.

Misją firmy jest pomoc w dostosowywaniu polskich laboratoriów do międzynarodowych standardów, a także rozwój polskich placówek badawczych poprzez m.in. wspieranie polskiej nauki i współpracę z uczelniami wyższymi. Jako członek Lions Club Łódź WITKO aktywnie włącza się w pracę na rzecz uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin i domów dziecka.

Laureat licznych nagród, w tym: Skrzydła Biznesu 2011, Gazela Biznesu 2009 i 2014, Gepard Biznesu 2017, Brylant Polskiej Gospodarki 2017. Członek Fundacji Firm Rodzinnych oraz Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.

W skład WITKO Group wchodzą: WITKO Sp. z o.o oraz S.WITKO. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Więcej na www.witko.com.pl.

Przewiń do profilu firmy