Oferta pracy

Przedstawiciel Naukowo-Handlowy

Spectro-Lab Sp. z o.o.O firmie

  • Łomianki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 godziny temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Spectro-Lab powstała w roku 1981 i od tego czasu jest wiodącym dostawcą wyposażenia laboratoriów badawczych i kontroli jakości na terenie całego kraju. Jesteśmy przedstawicielem na rynku polskim światowych liderów produkujących aparaturę laboratoryjną i testową.

Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług, firma Spectro-Lab zapewnia swoim klientom doradztwo techniczne, testy, sprzedaż, szkolenia, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy zdolnych i ambitnych osób na stanowisko:

Poszukujemy osoby, z wykształceniem kierunkowym w obszarze chemii, fizyki, biologii, technologii chemicznej, materiałoznawstwa i pokrewnych, na stanowisko przedstawiciela techniczno-handlowego.

Zaletą będzie wiedza i doświadczenie w pracy laboratoryjnej związane z analizą metodami spektroskopowymi (m.in. FTIR, Raman, NIR, UV-Vis) oraz łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za zarządzanie podległą grupą produktów (wiedza techniczna, rozpoznanie konkurencji i rynku, promocja, sprzedaż)
  • Zwiększanie sprzedaży produktów i rozwijanie silnej pozycji na rynku
  • Rozwijanie współpracy z istniejącymi klientami i pozyskiwanie nowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość, komunikatywność i kreatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • znajomość branży laboratoryjnej, badawczej
  • doświadczenie w analizie instrumentalnej metodami spektroskopowymi
  • osiągnięcia (studia, praca)

Oferujemy:

  • stałą i stabilną pracę (umowa o pracę)
  • pracę z wiodącymi urządzeniami na rynku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy