Przedstawiciel Naukowo-Handlowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-07-31
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2017-08-30)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Przedstawiciel światowych producentów aparatury naukowej, odczynników i sprzętu laboratoryjnego zatrudni na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL NAUKOWO-HANDLOWY
Region: woj. dolnośląskie
(preferowane miejsce zamieszkania -Wrocław)

Zakres zadań:

  • nawiązywanie i utrzymywanie obustronnie satysfakcjonujących relacji z klientami,
  • przygotowywanie rozwiązań produktowych zaspokajających potrzeby klientów,
  • osiąganie ekonomicznych celów biznesowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne, biologiczne, biotechnologiczne lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie umożliwiające dobrą orientację w nowoczesnym sprzęcie, odczynnikach laboratoryjnych i materiałach zużywalnych
  • mile widziane minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem,
  • dobra znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność ich wykorzystywania,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność, mobilność – praca ma charakter wyjazdowy

Oferujemy:

  • ciekawą i wymagającą dużej samodzielności pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia merytoryczne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiągnięciami,
  • telefon i samochód służbowy oraz notebook,
  • od 27 lat zatrudniamy tylko na umowę o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych klikając w przycisk aplikowania.

Więcej informacji o firmie: www.witko.com.pl

Praca dla ambitnych! Dołącz do nas!

Prosimy o dodanie klauzuli „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami.)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się