Przedstawiciel Naukowo - Techniczny / Product Manager - Life Science

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 30.11.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 30.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ja tea
    opis
    Jesteśmy firmą z branży biotechnologicznej zajmującą się obsługą ośrodków uniwersyteckich, jednostek naukowych, firm farmaceutycznych i biotechnologicznych. Działalność pod marką Animalab rozpoczęliśmy w 2004 roku. Współpracujemy z wiodącymi dostawcami produktów i usług w branży Life Science. Posiadamy oddziały: w Polsce, Republice Czeskiej i na Węgrzech.
    Przedstawiciel Naukowo - Techniczny /
    Product Manager - Life Science
    Miejsce pracy: Mazowsze, Podlasie, Warmia i Mazury

    Zadania na stanowisku:

    • prowadzenie prezentacji produktowych wybranych marek,
    • podtrzymywanie oraz pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych z klientami na obszarze wybranych województw,
    • przygotowywanie ofert handlowych, materiałów sprzedażowych,
    • udział w branżowych konferencjach i sympozjach naukowych,
    • systematyczna praca z systemem CRM,
    • realizacja założonych celów sprzedażowych.

    Cechy idealnego kandydata:

    • predyspozycje do łatwego nawiązywania kontaktu,
    • nastawienie na osiągnięcie wyników,
    • doświadczenie w firmie zajmującej się sprzedażą wyposażenia laboratoryjnego lub medycznego.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (biologiczne, chemiczne, medyczne, weterynaryjne lub pokrewne),
    • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym,
    • prawo jazdy kat. B,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie stałe + system prowizyjny,
    • wszelkie narzędzia do pracy,
    • pracę w zgranym zespole oraz dobrą atmosferę pracy,
    • wsparcie działu handlowego i marketingowego,
    • szkolenia zagraniczne.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji aktualnego CV ze zdjęciem.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Animalab Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Animalab Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 343. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.