Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pisemnych aplikacji zawierających CV, list motywacyjny i klauzulę o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj teraz. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
NDG MEDICAL Sp. z o.o.

Przedstawiciel Naukowy w Biotechnologii

NDG MEDICAL Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ważna 9 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • promocja produktów firmy w środowisku naukowym, medycznym, farmaceutycznym, w laboratoriach, w stacjach badawczych, w sektorze publicznym i prywatnym, założeniami strategii marketingowej Firmy

  • organizowanie i przeprowadzanie profesjonalnych prezentacji produktowych dla potencjalnych Klientów

  • realizacja założonego planu sprzedaży

  • uczestnictwo i reprezentowanie firmy na konferencjach i sympozjach naukowych

  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży

  • zarządzanie powierzonym budżetem promocyjnym

  • systematyczne poszerzanie wiedzy nt. produktów

  • dbałość o wizerunek Firmy

  • praca w terenie, wizyty u Klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w branży medycznej minimum 2 lata na stanowisku przedstawiciela medycznego

  • wykształcenie wyższe (mile widziane medyczne, farmaceutyczne, biologiczne, biotechnologiczne lub pokrewne)

  • silne zorientowanie na wzrost wyników w warunkach konkurencji

  • umiejętność prowadzenia prezentacji

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów

  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów

  • umiejętność sprawnego korzystania z różnych kanałów komunikacyjnych/sprzedażowych

  • umiejętność wyszukiwania przetargów i zadawania pytań przetargowych

  • inicjatywy i pomysły w realizacji zadań

  • umiejętność zarządzania wiedzą

  • dyspozycyjność

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system szkoleń i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych

  • ciekawą i satysfakcjonującą pracę pełną wyzwań

  • miłą atmosferę w młodym zespole

  • zestaw narzędzi niezbędnych do pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop, tablet, materiały promocyjne, katalogi

Rozwijaj się z NDG

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI KLIKAJĄC W PRZYCISK APLIKOWANIA.