Przedstawiciel naukowy w dziale promocji produktów weterynaryjnych

KRKA-POLSKA Sp. z o.o.

  • Rypin, Świecie, Toruń, Tuchola, Aleksandrów Kujawski, Bydgoszcz, Chełmno, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Radziejów, Wąbrzeźno, Włocławek, Żnin, Brodnica

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • promocja produktów weterynaryjnych w środowisku lekarzy weterynarii

  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego – weterynaria, zootechnika lub pokrewne

  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie farmaceutycznej lub w innej branży

  • łatwości nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi

  • orientacji na realizację celu

  • praktycznej znajomości pakietu MS Office

  • ważnego prawa jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie