Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Nieruchomości

KM NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nieruchomości do swojej bazy,

  • utrzymywanie relacji z klientami,

  • realizacja celów sprzedażowych,

  • zarządzanie procesem marketingu i sprzedaży ofert,

  • organizacja i monitoring przebiegu transakcji

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w pracę i tworzenia zespołu,

  • doświadczenie w sprzedaży lub gotowość do budowania kariery o nią opartej,

  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji,

  • wyjątkowa komunikatywność,

  • aktywne podejście do rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • sprzedaż usług najwyższej jakości,

  • pracę na umowach na wyłączność,

  • pełne wdrożenie do pracy,

  • pakiet szkoleń doskonalących umiejętności sprzedażowe i miękkie,

  • pracę na renomowanych i nowatorskich narzędziach,

  • atrakcyjny i przede wszystkim transparentny system wynagrodzeń,

  • wsparcie doświadczonych menedżerów.

Jesteśmy zespołem ludzi, który wie, że praca powinna być zarówno miejscem rozwoju zawodowego, jak i osobistego. Nasze biuro obsługuje kompleksowo klientów w bardzo szerokim rozumieniu tego słowa. Świadczymy usługi pośrednictwa z wykorzystaniem fachowej wiedzy w wielu dziedzinach, w tym prawnej i architektonicznej. Wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, wirtualne spacery po nieruchomościach, wideo prezentacje i inne. Często wspieramy kolegów z branży ( inne biura nieruchomości), przy wycenie nieruchomości (niestandardowych), takich jak kamienice (często objęte nadzorem konserwatora zabytków), obiektów komercyjnych, parków, kompleksów rekreacyjnych i równie innych nietypowych nieruchomości, a jednocześnie dostępnych na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Nieustannie powiększamy nasz zespół i poszukujemy ludzi, którzy chcą budować swoją przyszłość razem z nami. Niezwykle cenimy cechy takie jak dążenie do realizacji założonego celu, dokładność oraz kreatywność w działaniu.

Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco, koniecznie chcemy Cię poznać!