Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Oświatowy

  • Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Minęło już ponad 20 lat odkąd do rąk nauczycieli trafiły pierwsze podręczniki wydawnictwa Nowa Era. Kiedy zakładaliśmy wydawnictwo, była to jedna z pierwszych oficyn edukacyjnych w Polsce. Lata praktyki nauczyły nas wydawać naprawdę dobre książki i działać wyłącznie według wysokich standardów pracy.

    W ciągu tego czasu naszą ofertę wzbogaciły publikacje Wydawnictwa Arka, PPWK, a także Wydawnictwa Rożak oraz firmy informatycznej VULCAN. Dziś Nowa Era jest częścią częścią międzynarodowej grupy wydawniczej SANOMA. Jesteśmy wiodącym wydawnictwem edukacyjnym w Polsce , którego kompleksowa i

    nowoczesna oferta obejmuje wszystkie przedmioty i etapy kształcenia. Uzupełnia ją największa w Polsce oferta kartograficzna oraz oprogramowanie wspomagające zarządzanie oświatą. Zaufanie, jakim darzą nas nauczyciele sprawia, że dziś praktycznie w każdym szkolnym tornistrze można odnaleźć podręczniki i publikacje edukacyjne Nowej Ery. To dla nas powód do dumy, a jednocześnie wyzwanie do ciągłego ulepszania naszych książek. Przygotowując je, opieramy się przede wszystkim na opiniach licznego grona doświadczonych nauczycieli, doradców metodycznych i ekspertów z całej Polski. To właśnie dzięki temu nasze publikacje są tak wysoko oceniane i lubiane zarówno przez nauczycieli, jak i przez uczniów.

    Jeżeli:

    • Budowanie dobrych i trwałych relacji z ludźmi daje Ci dużo satysfakcji,
    • Posiadasz wewnętrzną motywację i zapał do ciągłego działania,
    • Konsekwentnie i z determinacją dążysz do celu,
    • Jesteś gotowy/a do podjęcia współpracy na zasadzie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie
    • Lubisz nieustannie przemieszczać się w terenie,
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
    to podejmij współpracę z liderem rynku edukacyjnego, jako Przedstawiciel Oświatowy

    Czeka na Ciebie:

    • Zgrany i zaangażowany zespół,
    • Ambitne wyzwanie,
    • Motywujący system wynagrodzeń,
    • Pakiet szkoleń doskonalących umiejętności sprzedażowe oraz wspierający rozwój osobisty,
    • Samochód, laptop, telefon.

    Kluczowe obowiązki:

    • opanowanie sprawdzonego procesu generowania nowych szans sprzedaży oraz jego realizacja
    • znajomość oferty edukacyjnej wydawnictwa
    • organizowanie spotkań i prezentacja oferty
    • pozyskiwanie zamówień
    • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami

    Wymagane cechy i umiejętności:

    • dominująca chęć nauki i sukcesu w sprzedaży
    • chęć realizacji i dochodzenia do wspaniałych osiągnięć
    • autentyczna ciekawość i zamiłowanie do samodoskonalenia
    • chęć wywierania autentycznego wpływu
    • wrodzona przedsiębiorczość
    • umiejętność radzenia sobie w każdych warunkach
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
    • dodatkowym atutem jest doświadczenie pedagogiczne oraz znajomość rynku szkolnego

    Zapraszamy do składania aplikacji za pomocą linku http://rekrutacja.nowaera.pl/ lub przycisku APLIKUJ