Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel - Partner biznesowy

SAMURIO sp. z o.o.

5 00013 600 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osób, które będą zajmować się dystrybucją i sprzedażą ogrzewania elektrycznego. Twoja praca będzie polegała na kontaktach z klientami indywidualnymi, biznesowymi, architektami, deweloperami, urzędami gmin i miast. Nasz produkt jest dedykowany wszystkim, którzy chcą zmienić swoje źródło ogrzewania na tańsze i niskoemisyjne. Idealnie sprawdza się z instalacją fotowoltaiczną gdzie nadwyżki prądu możemy wykorzystać na ogrzewanie domu. Ogrzewanie elektryczne jest doskonałym rozwiązaniem dla 3 milionów odbiorców w Polsce, którzy mają obowiązek wymiany ogrzewania. Dzięki dotacjom ( Czyste Powietrze, Ulga termomodernizacyjna, Ciepłe Mieszkanie, oraz 40 regionalnych dotacji na ogrzewanie elektryczne), każdy klient znajdzie rozwiązanie korzystne dla siebie.

Kogo szukamy:

Na terenie całej Polski

- Doradców technicznych, handlowych z branży OZE

- Managerów sprzedaży, którzy posiadają gotowe zespoły Sprzedaży

- Właścicieli firm z branży OZE

- Partnerów biznesowych z pozostałych branż, którzy chcą zmienić kierunek działania lub poszerzyć swoją ofertę

- Osób z doświadczeniem sprzedażowym, który nie boją się nowych wyzwań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Doświadczenie w pracy z klientem

  • Szukasz dalszego rozwoju biznesowego dla siebie/ zespołu lub całej firmy!

  • Chcesz rozwijać własny zespół lub prowadzisz już gotowy biznes

  • Poszukujesz nowych i atrakcyjnych kierunków rozwoju portfolio produktowego

  • Chcesz posiadać alternatywne i tańsze rozwiązania do pomp ciepła

  • Masz pomysł na siebie i na pozyskiwanie nowych klientów

To oferujemy

  • Współpraca na terenie całej Polski

  • Najtańszy rodzaj systemu grzewczego na rynku!

  • Doskonałą jakość produktów i długą gwarancję nawet do 25 lat

  • Atrakcyjny system prowizyjny dla struktur sprzedaży jak i dla Partnerów biznesowych – prowizje nawet dwukrotnie wyższe niż w PV!

  • Leady, materiały reklamowe, wsparcie techniczne, kalkulatory, materiały sprzedażowe

  • Produkt bardzo prosty do nauki – gwarantujemy pełną wiedzę w 3 godziny!

  • Szkolenia branżowe i pełne wsparcie na każdym etapie współpracy

  • Elastyczny, nienormowany czas w systemie pracy zdalnej

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Realny rozwój zawodowy do poziomu Dyrektora Krajowego

  • Dla Partnerów model wynagrodzeniowy na indywidualnych warunkach – dostosuj biznes do swoich potrzeb!

  • Nieograniczony rozwój sprzedaży – oferta przygotowana dla klientów indywidualnych i biznesowych. Rozumiemy potrzeby każdego klienta

  • Prosty produkt, który możesz sprzedać bez konieczności audytu u klienta

  • Do przygotowania wyceny wystarczy Ci metraż, liczba pomieszczeń i liczba kilometrów, te 3 parametry są wystarczające, aby przygotować pełną ofertę

  • Prowizje wypłacamy po wpłacie zaliczki od klienta, nie musisz czekać na montaż

O nas

SAMURIO to wizjonerska i energiczna firma specjalizująca się w tworzeniu systemów grzewczych opartych na ogrzewaniu elektrycznym. Folie i maty grzewcze dzięki swoim właściwością stanowią doskonałą i zarazem najtańszą alternatywę do ogrzewania dla domów, mieszkań i biznesu. Dzięki nowoczesnym technologiom mogą stać się samowystarczalne, w pełni zautomatyzowane, proste w obsłudze i przede wszystkim przyjazne dla środowiska naturalnego. To doskonałe rozwiązanie zachowujące ergonomię niskich kosztów instalacyjnych w stosunku do klasycznych źródeł ogrzewania. SAMURIO to synonim japońskiej precyzji!

Odwiedź nas na https://www.samurio.pl/