Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel/Przedstawicielka ds. Sprzedaży Usług Tekstylnych

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 25.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Berendsen Textile Service lider rynku tekstylnego, poszukuje pracownika na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL/PRZEDSTAWICIELKA DS. SPRZEDAŻY USŁUG TEKSTYLNYCH
    (maty, mopy, ręczniki kuchenne)
    Nr ref.: MAT/KUJ-POM

    Jeśli posiadasz:

    • Dużo pozytywnej energii,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Silną motywację do osiągnięcia wyznaczonych celów,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Ta praca jest dla Ciebie, jeśli lubisz:

    • Codzienny kontakt z ludźmi,
    • Pracę w terenie,
    • Jasny system zasad awansu i systemu prowizyjnego,
    • Przyjazną atmosferę w pracy.

    Twoje nowe obowiązki to:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów poprzez codzienną pracę w terenie,
    • Przygotowanie ofert handlowych w oparciu o potrzeby Klientów,
    • Budowanie świadomości Klientów w aspekcie produktów i rozwiązań,
    • Podpisywanie umów handlowych w szybkim obiegu dokumentów,
    • Realizowanie planów sprzedażowych,
    • Planowanie i raportowanie podjętych działań handlowych.

    Zapewnimy Tobie:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Samochód służbowy,
    • Telefon komórkowy i iPad,
    • Pakiet usług medycznych i pakiet socjalny,
    • Rozwój zawodowy w oparciu o realizowane szkolenia,
    • Udział w konkursach i możliwość wyjazdu na zagraniczne wycieczki,
    • Udział w licznych przedsięwzięciach sprzedażowych - krajowych i międzynarodowych.
    Osoby zainteresowane, spełniające wymagania wskazane powyżej prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym za pomocą przycisku aplikuj.

    Szczegóły dotyczące firmy i produktów dostępne na www.berendsen.pl

    Prosimy o zawarcie w CV oświadczenia zgody na przetwarzanie danych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Berendsen Textile Service Sp. z o.o. podanych w aplikacji rekrutacyjnej oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów przeprowadzenia projektu rekrutacyjnego.

    Administratorem danych osobowych zebranych w aplikacji rekrutacyjnej jest Berendsen Textile Service z siedzibą w Żukowie 83-330 ul. Duńska 1. Dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w ramach zarządzania procesem rekrutacji, na podstawie uzyskanej zgody. Dane osobowe przechowujemy wyłącznie przez czas konieczny do realizacji celu, w którym je zebraliśmy. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania. W przypadku pytań lub uwag na temat sposobu, w jaki przetwarzamy i wykorzystujemy Państwa dane osobowe, prosimy o napisanie do nas na następujący adres e-mailowy: [email protected]

    Administratorem danych osobowych zebranych w aplikacji rekrutacyjnej jest Berendsen Textile Service z siedzibą w Żukowie 83-330 ul. Duńska 1. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 ze zm.) dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do rozpatrzenia aplikacji. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/a aplikacji.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. nr 119, str 1) – dalej RODO informuję, iż:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Berendsen Textile Service Sp. z o.o. z siedzibą w Żukowie 83-330 ul. Duńska 1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: [email protected] lub pisemnie (na podany powyżej adres) we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.
    2. Inspektorem ochrony danych w Berendsen Textile Service Sp. z o.o. jest Pan/Pani Tymoteusz Templin [email protected], tel. 506730403.
    3. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy, zgodnie art. 6 ust. 1 lit.a RODO i art.  221. §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu Pracy oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody – w przyszłych procesach rekrutacyjnych . W pozostałym zakresie podstawą prawną jest Pani/Pana zgoda wyrażona w odrębnych oświadczeniach.
    4. Berendsen Textile Service Sp. z o.o. będzie przechowywała Pani/Pana dane osobowe do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub do chwili wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych procesów rekrutacji dane będą przechowywane przez 6 miesięcy od momentu ich podania lub do chwili wycofania zgody.
    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania. W zakresie w jakim podstawą przetwarzania danych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Podanie danych osobowych jest obowiązkowe w zakresie określonym w przepisach Kodeksu pracy. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. W przypadku braku podania wymaganych danych osobowych, Pani/Pana aplikacja nie zostanie uwzględniona w procesach rekrutacyjnych.

    Mając na uwadze powyższe prosimy o zawarcie w aplikacji rekrutacyjnej oświadczenia zgody na przetwarzanie danych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Berendsen Textile Service Sp. z o.o. podanych w aplikacji rekrutacyjnej oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Berendsen Textile Service Sp. z o.o. podanych w aplikacji rekrutacyjnej oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.