Przedstawiciel/ Przedstawicielka Handlowy/a – Kanał Tradycyjny

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów z podległego terenu,

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów,

  • Dbałość o relacje i realizację planów sprzedażowych,

  • Rozwój sprzedaży poprzez regularne wizyty u klientów,

  • Raportowanie cen, promocji i wyników,

  • Aktywne promowanie produktów firmy,

  • Dbanie o jakość ekspozycji w sklepach,

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz monitorowanie ofert konkurencji,

  • Wdrażanie promocji i akcji marketingowych,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w branży FMCG,

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie

  • Konsekwencja w osiąganiu celów,

  • Mobilność i dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Dobre warunki zatrudnienia: podstawa + premia,

  • Pracę w firmie rodzinnej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Jasną i przejrzystą ścieżkę kariery,

  • Możliwość awansu,