Oferta pracy

Przedstawiciel Regionalny - branża oświetleniowa

ADLIGHT sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista

Firma Adlight Sp. z o.o. jest producentem oświetlenia i pod marką Luce od wielu lat dostarcza wysokiej klasy, zbudowane w oparciu o markowe komponenty oprawy oświetleniowe. Ze względu na szeroki wachlarz produktowy jesteśmy w stanie zaadresować praktycznie wszystkie potrzeby oświetleniowe klienta oferując atrakcyjne rozwiązania pod względem wzornictwa jak i parametrów technicznych i ceny dla nowych inwestycji oraz istniejących obiektów.

Naszymi kontrahentami są znane firmy z rynku budowlanego takie jak Budimex, Unibep, Skanska, Strabag . W ostatnim czasie firma nasza zrealizowała kilka prestiżowych kontraktów min. Browary Warszawskie dla Echo Investment, czy też Hotel Nobu/Rialto w Warszawie.

Opis stanowiska:

Poszukujemy Regionalnego Przedstawiciela Handlowego działającego jako niezależny podmiot gospodarczy prowadzący sprzedaż opraw naszej marki Luce.

Interesują nas projekty inwestycyjne na rynku budowlanym. Jako producent opraw oświetleniowych gwarantujemy doskonałą proporcję jakości w stosunku co ceny produktów, co zostało zweryfikowane przez rynek oraz uzyskało akceptację wielu liczących się biur projektowych.

Wymagania:

Do pracy na tym stanowisku niezbędna jest znajomość rynku inwestycji budowlanych, oraz podmiotów z nim powiązanych: inwestorów, wykonawców i architektów. Oczekujemy minimum 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży w branży budowlanej – poszukujemy tylko specjalistów z tej dziedziny.

Oczekujemy dużego zaangażowania w rozwój marki i generowania odpowiednich obrotów sprzedażowych.

Oferta:

Oferujemy wsparcie na każdym etapie współpracy, zarówno w zakresie tworzenia ofert, prac projektowych, logistycznych jak i przy finalizacji kontraktów.

Zapewniamy wynagrodzenie w postaci wysokiej prowizji w wysokości 10 % wartości zrealizowanego kontraktu, uzależnione jedynie od wielkości obrotu.

Dodatkowo zapewniamy jako producent, że elastyczne podejście naszej firmy do klienta, w połączeniu z wysoką jakością produktów oraz niską ceną jest dużym atutem w rywalizacji końcowej z naszą bezpośrednią konkurencją.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy