Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Regionalny (branża spożywcza)

RAISIO sp. z o.o.

4 5006 500 brutto / mies.
  • Puławska 303
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Puławska 303

Warszawa

raisio.com

Firma będąca jednym z kluczowych europejskich producentów żywności pochodzenia roślinnego, właściciel wiodących w swoich kategoriach marek Benecol oraz Elovena, w związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku KAR:

  • Codzienne spotkania z klientami na terenie województw mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego
  • Planowanie sprzedaży do klientów ranku tradycyjnego w danym regionie,
  • Obsługa dystrybutorów, sieci lokalnych oraz wybranych hal rynku nowoczesnego w regionie,
  • Zapewnienie fundamentów sprzedaży (4P) w sklepach detalicznych na określonym przez firmowy standard poziomie,
  • Realizacja celów sprzedażowych i profitowych w danym regionie oraz u poszczególnych klientów,
  • Budowanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami,
  • Odbywanie spotkań sprzedażowych z klientami rynku tradycyjnego oraz nowoczesnego zgodnie z wyznaczonymi priorytetami,
  • Przygotowywanie i realizacja akcji promocyjnych oraz kontrola budżetu promocyjnego,
  • Negocjowanie warunków handlowych, egzekwowanie postanowień zawartych w umowach i ustaleniach handlowych,
  • Monitorowanie zmian na rynku i działań konkurencji.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie z branży FMCG w obszarze sprzedaży na rynku tradycyjnym oraz obsługi hal rynku nowoczesnego,
  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej,
  • Nastawienie na realizację ambitnych celów sprzedażowych i profitowych,
  • Profesjonalne umiejętności komunikacyjne i perswazyjne,
  • Efektywny warsztat negocjacyjny,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych poza miejsce zamieszkania,
  • Wykształcenie przynajmniej na poziomie licencjackim,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym.

Oferujemy:

  • Pełną ciekawych wyzwań pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w młodym, dynamicznym i zgranym zespole,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz uzależniony od osiąganych wyników system premiowy,
  • Zgodne z rynkowym standardem narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • Pakiet opieki medycznej.

Etapy rekrutacji:

  1. Analiza aplikacji kandydatów
  2. Rozmowa I
  3. Rozmowa II
  4. Decyzja rekrutacyjna

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne