Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Regionalny - Branża Weterynaryjna Czechy

Vetlab sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wzmacnianie marki Veteo na podległym terenie, budowanie relacji z potencjalnymi klientami

  • stworzenie sieci usługobiorców, dbanie o kontakt, ofertowanie, doradztwo

  • realizacja założeń sprzedażowych i marketingowych,

  • reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji,

  • raportowanie z prowadzonych działań zgodnie z wymogami firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość języka czeskiego, angielskiego mile widziany polski

  • wykształcenie o kierunkach: weterynaria, biologia, biotechnologia lub pokrewne

  • doświadczenie w sprzedaży, mile widziane poparte sukcesami

  • łatwość budowania i utrzymywania dobrych relacji,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista

  • preferowany rejon zamieszkania: Praga Czeska, okolice

  • znajomość branży weterynaryjnej, laboratoryjnej lub pokrewnej mile widziana

To oferujemy

  • umowę o prace,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • szkolenia sprzedażowe,

  • narzędzia niezbędne do pracy, czyli samochód, telefon i laptop,

  • prywatną opiekę medyczną.

Veteo.cze – czeski oddział Vetlab - lider w dziedzinie diagnostyki weterynaryjnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Przedstawiciela Regionalnego na terenie Pragi i okolic

Przewiń do profilu firmy